Panax Clavis Panax | Panax Resmi Satış Sitesi ve Dr.Mustafa Eraslan Panax

Clavis Panax

Clavis Panax

Clavis Panax bitkilerden oluşmuş olan gıda takviyesidir. İçerik olarak kimyasal madde barındırmaz. Dr. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilmiş olan ürün, etkili içeriği ile hem vücudunuz için hem de sinir sisteminiz için yararlı olabilecek çeşitli bitki karışımları içermektedir. Bedensel aktivitelerinizin düzenlenmesine yardımcı olan bu ürün aynı zamanda sinir sisteminizin de rahatlamasına destek vermektedir. Panax kullanımı kolay olup sadece düzenli olarak kullanmaya önem vermelisiniz. Ürün; sabah, öğle, akşam olmak üzere günde 3 defa, 1er kapsül olarak alınması tavsiye edilmektedir. Clavis Panax ilaç değildir, sadece bitkisel içerikli olan gıda takviyesidir. Kapsül halinde bulunan ürün destekleyici eleman niteliğindedir.

Panax Orjinal midir?

Panax birçok kişi tarafından tercih edilen ürün olup bugün yaklaşık olarak 2 milyon kişiye ulaşmaktadır. Kullanıcıları tarafından da olumlu yorumlar alarak son senelere damgasını vuran üründür.  Panax tamamen orjinal içeriği ile başka kişilere de ilham kaynağı olmuştur. 12 yaş üzeri kişilere uygun görülen ürünler, gebe, emziren anneler için ise tavsiye edilmemektedir. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilmiş olan ürünler %100 orjinaldirler. Patentli olan bu ürünler aynı zamanda Bakanlık tarafından da onaylanmıştır. Bakanlığın zaman zaman yapmış olduğu incelemelere göre içeriğinde herhangi kimyasal maddeye rastlanmamıştır. Ayrıca içerik olarak kullanıcılarını olumsuz etkileyecek etken maddeler de içermemektedir.

Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

Dr. Mustafa Eraslan İstanbul’da doğmuştur. Karadeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni derece ile bitirerek başarılarına artı daha katmıştır. Askerlik görevini İzmir’de yapmıştır. Kibarlı panax ürününü geliştirerek birçok kişi için faydalı olabilecek ürün üretmiştir. Kendisi insanlar tarafından çok sevilmekte, saygı duyulmaktadır. Dr. Mustafa Eraslan için dürüst, güvenilir, başarılı sıfatları kullanılmaktadır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Bir önceki makalemizde Kibarlı Panax Resmi Sitesi hakkında önemli bilgiler yer almaktadır.

 

 

Be Sociable, Share!
  Yazar admin (64 Posts)
  Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

  400 Bad Request

  Bad Request

  Your browser sent a request that this server could not understand.

  Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


  Apache Server at box899.temp.domains Port 80
  _1227" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">