7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş
0212521 4600

Dr. Hakan Özkul Kimdir?

Hakan Özkul, 1967 yılında Ankara’ da dünyaya geldi. Kocaeli İzmit Lisesin’ den mezun oldu ve Türkiye derecesi yaparak, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni İngilizce olarak kazandı. Lisans eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Tıp alanında çeşitli araştırma ve çalışmalar yaparak başarılı bir doktor oldu. Tıp alanındaki başarılarına devam eden doktor, aynı zamanda Panax ürünlerinin satışını da yapıyor. Kibarlı ve Panax ürünlerini geliştiren akademi üyesidir.

Dr. Hakan Özkul

Hakan Özkul’un Satışını Yaptığı Panax Ürünleri

Panax Doktor Hakan Özkul ve uzmanlar eşliğinde doğal bitki özlerinden yapılmıştır. Birçok hastalığın tedavisi için günde sabah ve akşam birer kapsül kullanılır. Bir kutu içerisinde 90 kapsül bulunur, bu sayede bir kutu size yaklaşık 45 gün yetecektir. Aromatik bitkiler konusunda çalışmaları olan Doktor Hakan Özkul’ un özel formülü olan ürün, ilaç değil gıda takviyesidir.
Birçok hastalığa şifa amaçlı kullanılan ürün, ayrıca zinde kalmak için de kullanılabilir. İçerisinde kimyasal madde yoktur. Panax ürünleri birçok insan tarafından tercih edilir. Bu ürünler 60 yaşın üstündeki insanlar tarafından günde en fazla iki kere kullanılmalıdır. Ayrıca çocukların erişemeyeceği, serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.

Dr. Hakan Ürünleri Satış Noktaları Nerededir?

Dr. Hakan Özkul ürünleri satış noktaları ürünlerin orjinal halini müşterilerine sitemiz üzerinden sunmaktadır. %100 orjinal gıda takviyeleri ile size hitap etmektedir. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylıdır.

Ürünlerimiz çeşitli olmakla birlikte vücut sağlığınıza iyi gelmektedir. İsterseniz kullanıcı yorumlarımıza bakarak olumlu yorumları görebilirsiniz. Kullanıcılarımız takviyelerimiz için memnun kalarak sevdiklerine de sipariş vermişlerdir.

Her geçen gün artan müşteri potansiyelimiz vardır. Yurt içinden ve yurt dışından ürünlerimize talep bulunmaktadır. Besin kaynaklarımız 12 yaşın üstündeki herkese önerilmektedir.
Cinsiyet ayrımı olmadan kadın ve erkek herkes rahatlıkla kullanabilir. Hocamız tarafından formülize edilmiş olan ürünlerimiz insan sağlığına etki ederek vücudun ve ruhsal durumun sağlanmasına destek vermektedir.

Ziyaret etmiş olduğunuz site resmi satış noktasıdır. Bitkisellerimiz Türk Gıda Kodeksine uygun olup patenti de aynı zamanda alınmıştır. Resmi olarak satışı yapılarak sizlere ulaştırılmaktadır. Ürün siparişini verir vermez en kısa zamanda kargonuz elinize ulaşacaktır.

Ödeme şeklini istediğiniz şekilde tercih edebilirsiniz. İsterseniz kapıda ödeme yapabilir, isterseniz de kredi kartı ile sitemiz üzerinden taksitli seçenekleri deneyebilirsiniz.

Orijinal Panax Nasıl Anlaşılır?

Piyasada ” Panax” adı altında onlarca ürün vardır. Ne yazık ki birçoğu da sahte ve insan sağlığını tehdit eden ürünlerdir. Orijinal Panax ürünlerde Hakan Özkul’un güvencesi vardır. Peki, orijinal Panax ürünler, diğerlerinden nasıl ayrılır?
Her alanda üretilen birçok ürünün, sahtesi de vardır. Özellikle sağlık alanında üretilen çakma ürünler insan sağlığını tehlikeye atabilir. Bu yüzden aldığınız ürünlerin orijinal olmasına dikkat etmelisiniz. Sahte Panax ürünlerden farklı olarak orijinalinin kapağının altında koruyucu beyaz bir bant yer alır. Aldığınız, Panax‘ın altında koruyucu bir bant yok ise taklit bir ürün almışsınızdır. Buna dikkat ederek gerçek Panax ile çakma olanı ayırt edebilirsiniz.

Dr. Hakan Özkul Ürünleri Kibarlı ve Panax Doğal mıdır?

Dr. Hakan Özkul ürünleri Kibarlı doğal içerikli olup bunun yanı sıra doğadan alınan bitkilerden oluşmuştur. Bitkisel besin kaynağıdır. Yardımcınız ve destekçinizdir. Yasal izinleri bulunmaktadır. Bitkisellerimiz; Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından tatbik edilerek kullanımınıza dair onay alınmıştır.

Bakanlık izni ile üretim yapılarak sitemiz üzerinden satışı gerçekleşmektedir. Kalp ve damar sağlığınıza, yüksek tansiyon hastalığına, kötü kolesterol seviyesinin düşürülmesine, damar sertliğine, cinsel isteksizliğe, zayıflamaya, ereksiyon sorunlarına, ruhsal sorunlara faydalı bulunarak bünyenize yardımcı olmaktadır.

Doğal içeriğiyle hiçbir yabancı madde barındırmaz. Kimyasal yapıda değildir. 12 yaşın üstüne uygun bulunarak hocamız tarafından herkese tavsiye edilmektedir. Piyasada bulunan sahte ve taklit ürünlere rağbet etmeyiniz! Gerçek bitkisel takviyeler sitemiz üzerinden sizlere sunulmaktadır.
Sağlığınızın olumsuz etkilenmemesi için taklitlerimizden sakınınız! Sağlık danışmanlarımızla görüşebilir aklınıza takılan soruları sorabilir ve sipariş verebilirsiniz.