7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş
0212521 4600

Panax Ginseng Nedir? Ne işe yarar?

Ginseng insan sağlığı odaklı çalışan bitkilerdir. İnsan görünümüne benzediği için insan bitkisi almış olan bitki tedavi amaçlı kullanılmaktadır. Geçmiş tarihler boyunca birçok rahatsızlığın tedavisinde mücadele etmiş bitkiler günümüzde de aynı şekilde mücadelesine devam etmektedir. Yıllardır yaşamaya alışkın olduğunuz ve asla beni yalnız bırakmayacak dediğiniz hastalıklarınıza panax çare olacaktır. Güçlü bir genel takviye işlemi uygulayan bitki geçmiş tarihte oldukça genmiş bir yer tutmaktadır. Doğadan gelen mucize bitki aklınıza gelen ve yaşamak zorunda kaldığınız tüm hastalıklarınıza çare olmaktadır. Panax Ginseng faydalı bitkisel takviye olarak karşımıza çıkarak sonuçları harikalar yaratmaktadır. Vücudun hastalık süreçlerinde direncini kaybetmesi çok doğaldır. Burada devreye giren mucize bitkiler vücudunuza direnç sağlayarak kısa sürede faydasını gösterecektir. Bitkilerin mucizesi binlerce yıldır vardır ve var olmaya devam edecektir.

Ginseng yan etkileri var mıdır?

Ginseng yan etkileri şimdiye kadar görülmemiştir. Kullanım açısından belirtilen dozlarda takviye alınması gerekiyor. Düzenli bir kullanım da yaklaşık 3 hafta sonra kişilerin bünyesine göre faydasını gösterecektir. Ginseng sadece bitki olduğu için insan vücudunda olumsuz etki yaratmayacaktır. İçinde herhangi bir karışım barındırmamakla beraber, bitkilerin bileşiminden meydana gelmiştir. Ginseng kullanımı düzenli ve istikrarlı yapılmalıdır. Panax Mustafa Eraslan ürünleri için Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Ginseng Panax nasıl bir bitkidir?

Ginseng Panax yunan kaynaklarında tam iyileşme olarak yer almaktadır. Yani bu ürünün içeriğinde bulunan bitki özleri sayesinde tam iyileşmeye işaret eder. Ginseng Panax ’ın diğer türlerine göre daha etkili olduğu söylenebilir. İçeriğinde birçok faydalı bitki mevcuttur. Diğer türlerinde en fazla 10 tane faydalı besin mevcut ise Ginseng Panax22-23 adet besin öğesi bulunmaktadır. Bu ürünün etkinliğini artırır daha hızlı iyileşme için yardımcı olur. Anavatanı uzak doğu ülkeleri olan bu bitkinin birçok uzvumuza iyi geldiği de söylenmektedir. Tamamen doğal, etkili besinlerden meydana gelmesi de ürünün talebini artırmaktadır.

Panax Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Uzmanlar, Panax‘ı günde maksimum iki veya üç defa kullanılmasını öneriyor.
Her ne kadar bitkisel yardımcı ürün olma özelliği gösterse de uygun kullanılmaması halinde vücut üzerinde istenmeyen durumların çıkmasına sebep olabilmektedir. Tamamen uzman tavsiyesi doğrultusunda kullanılması gereken Kibarlı panax yardımcı ürünü tavsiyelere uygun şekillerde kullanıldığında rahatsızlıklarınız üzerinde olumlu etkiler görebileceğiniz yapıda hazırlanmıştır.

İçindekiler

  • Kore Ginsengi (Panax ginseng) Ekstresi
  • Çoban Çökerten (Tribulus terrestris) Ekstresi
  • Yeşil Yulaf (Avena Sativa) Ekstresi
  • Magnezyum Strearat E470b (Stabilizör)
  • Bitkisel Kapsül(Hidroks Propil Metil Selüloz E464)

Bir Kapsül Panax Ginseng ile Alınan Besin Değeri Ne Kadar?

  • Kore Ginsengi (Panax ginseng) Ekstresi: 150 mg
  • Çoban Çökerten (Tribulus terrestris) Ekstresi: 400 mg
  • Yeşil Yulaf (Avena Sativa) Ekstresi: 200 mg