Panax Panaks | Panax Resmi Satış Sitesi ve Dr.Mustafa Eraslan Panax

Panaks

Panaks Nedir?

Panaks tamamen bitkilerden oluşmuş sizlere destek vermek amacıyla geliştirilmiş bitkisel içerikli gıda takviyesidir. Yüzyıllardır Kore, Rusya, Çin, Uzak Doğu, Amerika’da kullanılan bitkiler ile oluşturulan ürünler kullanıcıları için şifa kaynağı olmasıyla bilinmektedir.  Panaks, düzenli, uygun görüldüğü gibi kullanımda kişiye olumlu yönde katkılar yapmaktadır. Özenle hazırlanmış olan bu ürünler ilaç değillerdir. Şifalı bitkilerden oluşmuş olan bu ürünler hem bedensel olarak hem de ruhsal olarak olumlu yönde etkilenmeniz için yardımcı olabilmektedir. Dr. Mustafa Eraslan, değerli bilim adamıdır, özellikle bitkiler üzerine çeşitli çalışmalar yaparak kullanıcıları için faydalı olmayı arzu etmiştir.

Panaks Orjinal midir?

Panaks, orjinal ürün olmasıyla bilinen, bu alanda en önde yerini almış olan bitkisel besin takviyesidir. Ürün, patenti alınmış, Bakanlık tarafından da onaylanmıştır. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onay verilen bu ürün piyasada ki sahte ürünlerle karıştırılmamalıdır. Panaks, Bakanlığın yapmış olduğu araştırmalara göre içerik olarak bitkiseldir. Zararlı olabilecek yapısı belirtilmeyen ürün için izin verilmiştir. Dr. Mustafa Eraslan her zaman kullanıcılarına değer vermiştir, bu nedenle çok titiz şekilde çalışmalar yapmıştır. Sonuç olarak ise insanlar için destekleyici ürünler geliştirmiştir.

Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

Dr. Mustafa Eraslan 7 Nisan 1963 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlköğretimi, ortaöğretimini İstanbul’da okumuştur. Masa tenisine ilgi duyan Eraslan başarılı öğrenci olmuştur. Karadeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Üniversiteden başarı ile mezun olan tıp öğrencisi olmuştur. İzmir’de askerlik görevini yaptıktan sonra bitkiler üzerine çalışmalar yapmıştır. Panaks isimli ürünü geliştirerek insanlara her konusunda destek vermek istemiştir. Sonuç olarak birçok ürün geliştirmiştir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Bir önceki yazıda Panax Kullanıcı Yorumları hakkında önemli bilgiler yer almaktadır.

 

 

Be Sociable, Share!
  Yazar admin (64 Posts)
  Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

  400 Bad Request

  Bad Request

  Your browser sent a request that this server could not understand.

  Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


  Apache Server at box899.temp.domains Port 80
  _1227" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">