7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş
0212521 4600

Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

Dr Mustafa Eraslan hakkında son zamanlarda medyanın yoğun şekilde ilgili olduğu görebilmekteyiz. Elbette ki bunun başlıca sebebi, Dr Mustafa Eraslan’ın çıkarmış olduğu sağlık için faydalı ürünlerdir. Sürekli olarak bitkiler ile ilgili çalışmaları olan doktorumuz Kibarlı markası ile bu çalışmalarını faaliyete geçirmiştir. Elbette ki bu durum birçok pozitif geri dönüşe de neden olabilmiştir.

Bakıldığı zaman binlerce insanın Panax‘ı kullandığı, bundan duymuş olduğu memnuniyetlerini de bildirdiği görülmektedir. Bu olumlu geribildirimler sonucunda ise birçok kişi daha Kibarlı Doğal Sağlık ürünleri ile ilgili bilgi sahibi olmuş, kullanma şansını yakalamıştır. Zamanla Türkiye sınırlarını da aşan ürün kullanımı bu sayede çoğu kişinin sağlığı ile ilgili faydalı sonuçlar görmesine sebep olmuştur.

Dr. Mustafa Eraslan’ın bu başarısı nasıl oluşmuştur?

Mustafa Eraslan’ın başarısına göz gezdirecek olursak hayatı boyunca yüksek dereceler ile okul hayatını sürdürmüş, okuldan sonra da aynı başarılarını göstererek alanında iyi hekimlerden birisi olmaya gayret göstermiştir. Elbette ki bu durum birçok insan için faydalı durumlara da yol açmıştır.

Yapmış olduğu birçok araştırma sonucunda bitkiler ile ilgili çalışmaları detaylandırmış, insan sağlığı için takviye edecek ürünleri piyasaya çıkarmayı başarmıştır. Mustafa Eraslan’ın bu başarısı şu an sadece Türkiye değil bazı dünya ülkelerinde de kendini duyurmaya başlamıştır. Kısa sürede böylesine başarılı sonuçlar alınması da elbette ki sevindirici olay olarak göze çarpmaktadır.

Dr. Mustafa Eraslan ürünleri bitkisel midir?

Dr. Mustafa Eraslan ürünleri tamamen bitkisel olmasıyla Dünya çapında tanınan lider isim olmayı başarmıştır. Sağlık adına yapmış olduğu devrim yıllardır geniş kitlelere ulaşmıştır. Geçmiş tarihlerde bitkilerden destek alınarak hastalıklarından kurtulmuş kişiler panax Mustafa Eraslan tarafından günümüze kadar gelmiştir.
Uzakdoğu’ da tedavi amaçlı kullanılan bitkiler sayesinde sağlığına kavuşan kişilerin sayısı küçümsenmeyecek kadar fazladır. Panax Mustafa Eraslan ürünleri tamamen bitkiseldir. Ürünlerin formülü sırasında el değmeden ve oldukça hijyenik ortamlarda bileşimi sağlanmaktadır.
Uzun yıllar sonunda geliştirdiği formülle ülkemize bitki özlü vitamin takviyesi ürünlerini sunmuştur. Kendi üretimi olan bu ürünleri üretirken uzmanlar tarafından da yardım alan Dr. Mustafa Eraslan kullanıcılarına doğallığını, orijinalliğini kanıtlamak için bakanlık onayı da almıştır. Ayrıca ürünün patenti de kendisine aittir.

Dr. Mustafa Eraslan tavsiyeleri var mı?

Dr. Mustafa Eraslan kullanıcılarına kendi ürettiği ürünleri önerirken onların doğal yöntemlerle geri kazanımlarını amaçlamaktadır. Günümüzde insanlar isteseler de istemeseler de sağlıksız gıdalarda tüketerek kendilerini tehlikeye atmaktadırlar.

Gelişen teknoloji besinleri doğallıktan çıkartarak içerisine enjekte edilen takviyelerle daha erken yetişmesini sağlamaktadır. Aslında insanlara hizmet ediliyormuş gibi görünse de bu teknik insanların doğal besinler almasını engellemektedir.

Mustafa Eraslan bu yapay yollara inat ürettiği ürünlerle doğallığı sizlere sunmaktadır. Yaptığı araştırmalar sonucunda insanlar için faydalı besinleri oldukça iyi analiz eden ve kullanıcılarına en önemli tavsiyesi doğal besinlerden şaşmayarak organik ürünlerden uzak durmalarıdır.