Panax Panax Ne İşe Yarar? | Panax Resmi Satış Sitesi ve Dr.Mustafa Eraslan Panax

Panax Ne İşe Yarar?

Panax Ne İşe Yarar?

Panax, içerik olarak bitkilerden hazırlanmış olan besin takviyesidir. İnsanlar üzerinde olumlu etkisi olduğu belirtilmekte olan ürünün hem bedensel olarak hem de ruhsal olarak faydalı olabilecek etkisi ile kullanıcılarına destek vermektedir. Panax, şifalı bitkilerin toplanarak kapsül formuna dönüştürülmesiyle oluşmaktadır. Ürün ilaç değildir, sadece bitkisel içerikli gıda takviyesidir. Bu nedenle ilaç olarak düşünülmemelidir. Hap formunda bulunmayan ürün kapsül olarak üretilmektedir. Dr. Mustafa Eraslan, tıp doktorudur, üniversiteden mezun olduktan sonra bitkiler üzerine önemli çalışmalar yapmıştır. Bu çalışmalar, araştırmalar sonrasında bitkilerin insanlar için yararlı olabileceğini düşünerek çeşitli ürünler üretmiştir. Panaks, üretildiği ilk zamanlardan beridir yoğun talep gören, hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılmakta olan üründür.

Panax Bitkisel İçerikli midir?

Panax, bitkisel içerikli gıda takviyesi olup Eraslan tarafından geliştirilmiş olan üründür. Şifalı bitkilerden oluşmuştur, aynı zamanda onaylıdır. Yüzyıllardan beridir Amerika, Uzak Doğu, Kore’de kullanılmış olan çok özel bitkiler bulunmaktadır. Panax, besin deposu olup insanlar için faydalı olabileceği bitkilerden meydana gelmektedir.  Birçok kişi tarafından kullanılmakta olan ürün olup her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmaktadır. Dr. Mustafa Eraslan kendi geliştirmiş olduğu ürünler ile tanınan başarılı bilim adamıdır. Özellikle son yıllarda bitkilerin çok fazla ilgi görmesinin en önemli nedenidir. İnsanlar Eraslan’a güvenmekte, saygı duymakta, sevmektedir.

Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

Dr. Mustafa Eraslan 7 Nisan 1963 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlköğretimi İstanbul’da Kurtuluş İlköğretim okulunda okumuştur. Ortaöğretime giriş sınavlarında derece kazanmıştır. Üniversite sınavlarına girip Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır. Askerliğini İzmir’de yapmıştır. Kibarlı Panax, kendi geliştirmiş olduğu, ürün olup uzun çalışmaların neticesinde oluşturulmuştur. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Bir önceki makalemizde Panax İçeriği hakkında faydalı bilgiler yer almaktadır.

 

 

Be Sociable, Share!
  Yazar admin (64 Posts)
  Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

  400 Bad Request

  Bad Request

  Your browser sent a request that this server could not understand.

  Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


  Apache Server at box899.temp.domains Port 80
  _1227" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">