7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş
0212521 4600

Panax Nedir?

Panax adı verilen bitkisel gıda takviyesi birçok rahatsızlığın ortadan kalkmasında, giderilmesinde yardımcı olan üründür. Ciddi rahatsızlığı bulunanların uzman tavsiyesi doğrultusunda rahatlıkla kullanabileceği bitkisel karışımlardan oluşmuş üründür.

Bünyenizde içeriğinde bulunan bitkilere karşı herhangi alerji bulunmadığı sürece herhangi yan etki göstermeyen panax tamamıyla doğal bileşenlerden oluşmaktadır.

Rastlanılmış yan etkisinin olmadığı kullanıcı yorumlarından anlaşılabilen bu ürün sadece Türkiye’de değil yurtdışında da kullanıma sahip. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından onaylı olan bu ürün rahatsızlıklarınızın giderilmesine yardımcı olmakta.

Kibarlı Panax Nedir?

Panax, yüzyıllardır Uzak Doğu ülkelerinde insanların rahatsızlıklarını gidermek için kullanılan bitkidir. Panax tüm şifalı bitkiler içerisinde en etkili olanı olarak bilinmektedir. Panax, insan vücudunda direnci arttırıcı özelliği ile dikkat çeken bitkidir.

Panax Nasıl Kullanılır?

Panax ürününü kullanım esnasında herhangi problem yaşamamak adına orijinal sitesinden sipariş verdikten sonra ürünün kullanımını detaylıca dinleyip anladığınızdan emin olmanız gerekiyor.

Hiçbir bitkisel ürünün rastgele kullanımından fayda sağlanamayacağı gibi bu ürünün de bilinçsiz şekilde kullanımından herhangi fayda göremezsiniz.

Önemli rahatsızlığı olmayanlara tavsiye ettiğimiz bitkisel ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ürün içerisindeki bitkilere karşı alerjisi olmayanların, çok önemli rahatsızlığı olmayanların kibarlı panax sizlere hastalığınızın tedavisi süresince olumlu etkiler yapıyor.

İçindekiler

  • Kore Ginsengi (Panax ginseng) Ekstresi
  • Çoban Çökerten (Tribulus terrestris) Ekstresi
  • Yeşil Yulaf (Avena Sativa) Ekstresi
  • Magnezyum Strearat E470b (Stabilizör)
  • Bitkisel Kapsül(Hidroks Propil Metil Selüloz E464)

Besin Değeri

  • Kore Ginsengi (Panax ginseng) Ekstresi: 150 mg
  • Çoban Çökerten (Tribulus terrestris) Ekstresi: 400 mg,
  • Yeşil Yulaf (Avena Sativa) Ekstresi: 200 mg